Itä-Helsingin musiikkiopisto

Error in site JavaScript
Musiikkileikin ryhmät 2018-19
Ryhmä
Aika
Paikka
Opettajan nimi
Sisarusryhmä 0-3-vuotiaat (2018-2015 syntyneet)
ma 11:45-12:30
Puu Myllypuro
Angervo Milja
Sisarusryhmä 0-3-v. (2018-2015 synt.)
ti 11:00-11:45
Viikki
Angervo Milja
(ryhmä täynnä)
Sisarusryhmä 0-3-vuotiaat (2018-2015 syntyneet)
pe 12:30-13:15
Viikki
Angervo Milja
Vauvat (2018 syntyneet)
ma 11:00-11:45
Puu Myllypuro
Angervo Milja
Vauvat (2018 syntyneet)
ti 10:45-11:30
Iiris Itäkeskus
Iiris ma-pe
Vauvat (2018 syntyneet)
ti 11:45-12:30
Viikki
Angervo Milja
Vauvat (2018 syntyneet
ke 11:00-11:45
Vuosaari/Gabro
Mäntylä Maria
Vauvat (2018 syntyneet)
ke 11:55-12:40
Laajasalo
Seppänen Elisa
Vauvat (2018 syntyneet)
to 11:30-12:15
Iiris Itäkeskus
Toivio Kati
Vauvat (2018 syntyneet)
pe 11:30-12:15
Laajasalo
Kainulainen Outi
1-vuotiaat (2017 syntyneet)
ma 10:15-11:00
Puu Myllypuro
Angervo Milja
1-vuotiaat (2017 syntyneet)
ma 14:15-15:00
Kulosaari
Mustonen Silja
1-vuotiaat (2017 syntyneet)
ti 10:00-10:45
Iiris Itäkeskus
Iiris ma-pe
1-vuotiaat (2017 syntyneet)
ti 10:15-11:00
Viikki
Angervo Milja
(ryhmä täynnä)
1-vuotiaat (2017 syntyneet)
ke 9:30-10:15
Vuosaari/Gabro
Mäntylä Maria
1-vuotiaat (2017 syntyneet)
ke 10:05-10:50
Laajasalo
Seppänen Elisa
1-vuotiaat (2017 syntyneet)
to 10:00-10:45
Laajasalo
Seppänen Elisa
1-vuotiaat (2017 syntyneet)
to 10:45-11:30
Iiris Itäkeskus
Toivio Kati
1-vuotiaat (2017 syntyneet)
to 16:00-16:45
Laajasalo
Toivio Kati
1-vuotiaat (2017 syntyneet)
pe 9:15-10:00
Laajasalo
Kainulainen Outi
1-vuotiaat (2017 syntyneet)
pe 10:30-11:15
Viikki
Angervo Milja
1-vuotiaat (2017 syntyneet)
pe 12:00-12:45
Iiris Itäkeskus
Mustonen Silja
1-2-vuotiaat (2017-2016 syntyneet)
ma 15:45-16:30
Puu Myllypuro
Seppänen Elisa
1-2-vuotiaat (2017-2016 syntyneet)
ke 15:45-16:30
Viikki
Paajanen Sanna
2-vuotiaat (2016 syntyneet)
ma 9:30-10:15
Puu Myllypuro
Angervo Milja
2-vuotiaat (2016 syntyneet)
ma 15:00-15:45
Kulosaari
Mustonen Silja
2-vuotiaat (2016 syntyneet)
ti 9:15-10:00
Iiris Itäkeskus
Iiris ma-pe
2-vuotiaat (2016 syntyneet)
ti 9:30-10:15
Viikki
Angervo Milja
2-vuotiaat (2016 syntyneet)
ke 10:15-11:00
Vuosaari/Gabro
Mäntylä Maria
2-vuotiaat (2016 syntyneet)
ke 11:05-11:50
Laajasalo
Seppänen Elisa
2-vuotiaat (2016 syntyneet)
to 10:00-10:45
Iiris Itäkeskus
Toivio Kati
(ryhmä täynnä)
2-vuotiaat (2016 syntyneet)
to 10:45-11:30
Laajasalo
Seppänen Elisa
2-vuotiaat (2016 syntyneet)
to 16:45-17:30
Laajasalo
Toivio Kati
2-vuotiaat (2016 syntyneet)
pe 10:00-10:45
Laajasalo
Kainulainen Outi
2-vuotiaat (2016 syntyneet)
pe 10:45-11:30
Iiris Itäkeskus
Mustonen Silja
2-vuotiaat (2016 syntyneet)
pe 11:15-12:00
Viikki
Angervo Milja
2-vuotiaat (2016 syntyneet)
la 10:15-11:00
Iiris Itäkeskus
Kumpulainen Katariina
(ryhmä täynnä)
3-vuotiaat (2015 syntyneet)
ma 16:00-16:45
Viikki
Repo Anna
3-vuotiaat (2015 syntyneet)
ma 16:00-16:45
Kulosaari
Mustonen Silja
3-vuotiaat (2015 syntyneet)
ma 16:30-17:15
Puu Myllypuro
Seppänen Elisa
3-vuotiaat (2015 syntyneet)
ti 15:45-16:30
Iiris Itäkeskus
Mustonen Silja
3-vuotiaat (2015 syntyneet)
ke 18:00-18:45
Laajasalo
Seppänen Elisa
(ryhmä täynnä)
3-vuotiaat (2015 syntyneet)
to 16:00-16:45
Iiris Itäkeskus
Mustonen Silja
3-vuotiaat (2015 syntyneet)
to 16:30-17:15
Vuosaari/Heland
Repo Anna
3-vuotiaat (2015 syntyneet)
pe 9:45-10:30
Viikki
Angervo Milja
3-vuotiaat (2015 syntyneet)
pe 10:00-10:45
Iiris Itäkeskus
Mustonen Silja
3-vuotiaat (2015 syntyneet)
pe 10:45-11:30
Laajasalo
Kainulainen Outi
3-vuotiaat (2015 syntyneet)
la 9:30-10:15
Iiris Itäkeskus
Kumpulainen Katariina
(ryhmä täynnä)
3-4-vuotiaat (2015-2014 syntyneet)
ti 16:00-16:45
Viikki
Toivio Kati
3-4-vuotiaat (2015-2014 syntyneet)
ke 16:15-17:00
Vuosaari/Gabro
Kumpulainen Katariina
4-vuotiaat (2014 syntyneet)
ma 16:45-17:30
Viikki
Repo Anna
4-vuotiaat (2014 syntyneet)
ma 16:45-17:30
Kulosaari
Mustonen Silja
(ryhmä täynnä)
4-vuotiaat (2014 syntyneet)
ma 17:15-18:00
Puu Myllypuro
Seppänen Elisa
(ryhmä täynnä)
4-vuotiaat (2014 syntyneet)
ti 16:45-17:30
Viikki
Toivio Kati
4-vuotiaat (2014 syntyneet)
to 9:15-10:00
Laajasalo
Seppänen Elisa
4-vuotiaat (2014 syntyneet)
to 16:45-17:30
Iiris Itäkeskus
Mustonen Silja
(ryhmä täynnä)
4-vuotiaat (2014 syntyneet)
to 17:15-18:00
Vuosaari/Heland
Repo Anna
4-vuotiaat (2014 syntyneet)
to 17:30-18:15
Laajasalo
Toivio Kati
(ryhmä täynnä)
4-vuotiaat (2014 syntyneet)
pe 9:00- 9:45
Viikki
Angervo Milja
4-vuotiaat (2014 syntyneet)
pe 9:15-10:00
Iiris Itäkeskus
Mustonen Silja
4-vuotiaat (2014 syntyneet)
pe 13:30-14:15
Laajasalo
Kainulainen Outi
4-vuotiaat (2014 syntyneet)
la 11:05-11:50
Iiris Itäkeskus
Kumpulainen Katariina
(ryhmä täynnä)
4-5-vuotiaat (2014-2013 syntyneet)
ti 16:45-17:30
Itäsalmi
Itäsalmi
4-5-vuotiaat (2014-2013 syntyneet)
ke 17:00-17:45
Vuosaari/Gabro
Kumpulainen Katariina
5-vuotiaat (2013 syntyneet) KANTELE
ma 17:30-18:30
Kulosaari
Mustonen Silja
(ryhmä täynnä)
5-vuotiaat (2013 syntyneet) KANTELE
ti 16:30-17:30
Iiris Itäkeskus
Mustonen Silja
(ryhmä täynnä)
5-vuotiaat (2013 syntyneet) KANTELE
ti 17:30-18:30
Viikki
Toivio Kati
(ryhmä täynnä)
5-vuotiaat (2013 syntyneet) KANTELE
ke 9:00-10:00
Laajasalo
Seppänen Elisa
5-vuotiaat (2013 syntyneet) KANTELE
ke 16:00-17:00
Laajasalo
Seppänen Elisa
(ryhmä täynnä)
5-vuotiaat (2013 syntyneet) KANTELE
ke 17:15-18:15
Iiris Itäkeskus
Ehrlund Jatta
(ryhmä täynnä)
5-vuotiaat (2013 syntyneet) KANTELE
pe 12:30-13:30
Laajasalo
Kainulainen Outi
5-vuotiaat (2013 syntyneet) KANTELE
la 13:20-14:20
Iiris Itäkeskus
Kumpulainen Katariina
(ryhmä täynnä)
5-6-vuotiaat (2013-2012 syntyneet)
pe 13:30-14:30
Viikki
Angervo Milja
6-vuotiaat (2012 syntyneet) KANTELE
ma 17:30-18:30
Viikki
Repo Anna
6-vuotiaat (2012 syntyneet) KANTELE
ma 18:30-19:30
Kulosaari
Mustonen Silja
6-vuotiaat (2012 syntyneet) KANTELE
ti 17:30-18:30
Iiris Itäkeskus
Mustonen Silja
(ryhmä täynnä)
6-vuotiaat (2012 syntyneet) KANTELE
ke 17:00-18:00
Laajasalo
Seppänen Elisa
6-vuotiaat (2012 syntyneet) KANTELE
ke 17:45-18:45
Vuosaari/Gabro
Kumpulainen Katariina
6-vuotiaat (2012 syntyneet) KANTELE
to 18:15-19:15
Laajasalo
Toivio Kati
6-vuotiaat (2012 syntyneet) KANTELE
to 18:30-19:30
Iiris Itäkeskus
Mustonen Silja
(ryhmä täynnä)
6-vuotiaat (2012 syntyneet) KANTELE
pe 14:15-15:15
Laajasalo
Kainulainen Outi
6-vuotiaat (2012 syntyneet) KANTELE
la 14:25-15:25
Iiris Itäkeskus
Kumpulainen Katariina
6-7-vuotiaat (2012 -2011 syntyneet) KANTELE
ti 17:30-18:30
Itäsalmi
Itäsalmi
7-vuotiaat (2011 syntyneet) KANTELE
ma 18:30-19:30
Viikki
Repo Anna
7-vuotiaat (2011 syntyneet) KANTELE
ti 18:30-19:30
Iiris Itäkeskus
Mustonen Silja
7-vuotiaat (2011 syntyneet) KANTELE
ke 18:30-19:30
Vuosaari/Gabro
Kumpulainen Katariina
7-vuotiaat (2011 syntyneet) KANTELE
pe 15:15-16:15
Laajasalo
Kainulainen Outi
6-vuotiaat (2012 syntyneet) VIIKE
ke 15:45-17:15
Iiris Itäkeskus
Ehrlund Jatta
(ryhmä täynnä)
5-vuotiaat (2013 syntyneet) RYTMIIKKA
ke 16:30-17:30
Viikki
Paajanen Sanna
6-vuotiaat (2012 syntyneet) RYTMIIKKA
ke 17:30-18:30
Viikki
Paajanen Sanna
6-7-vuotiaat (2012-2011 syntyneet) RYTMIIKKA
ke 18:15-19:15
Iiris Itäkeskus
Ehrlund Jatta
6-7-vuotiaat (2012-2011syntyneet) RYTMIIKKA
ke 18:30-19:30
Viikki
Paajanen Sanna
6-7-vuotiaat (2012-2011 syntyneet) UKULELE
ke 18:45-19:30
Laajasalo
Seppänen Elisa
(ryhmä täynnä)
5-6-vuotiaat (2013-2012 syntyneet) RYTMIIKKA
to 17:30-18:30
Iiris Itäkeskus
Mustonen Silja
5-6-vuotiaat (2013-2012 syntyneet) RYTMIIKKA
to 18:00-19:00
Vuosaari/Heland
Repo Anna
5-6-vuotiaat (2013-2012 syntyneet) RYTMIIKKA
la 12:20-13:20
Iiris Itäkeskus
Kumpulainen Katariina
Temporyhmä (erityislapset)
ti 13:00-14:00
Viikki
Angervo Milja
Lapsikuoro Sonetti (yli 9-vuotiaat)
to 16:00-17:00
Iiris
Tammiruusu Hanna-Leena
Lapsikuoro Sonetti (6-9 -vuotiaat)
to 17:00-18:00
Iiris
Tammiruusu Hanna-Leena
7-10-vuotiaat (2011-2008 synt.) MUSIIKKISTARTTI
ma 19:00-19:45
Puu Myllypuro
Seppänen Elisa