Itä-Helsingin musiikkiopisto

Error in site JavaScript
Musiikin perusteiden ryhmät lukuvuonna 2017-2018
Ryhmä
Aika
Paikka
Opettajan nimi
Sävellysryhmä
ke 18:00-18:30
Klami Markku
Mupe 1
ma 15:15-16:15
Iiris Itäkeskus
Lehtonen Aija
Mupe 1
ti 15:00-16:00
Laajasalo
Ranta-aho Eetu
Mupe 1
ti 15:30-16:30
Iiris Itäkeskus
Lehtonen Aija
(ryhmä täynnä)
Mupe 1
ke 15:15-16:15
Vuosaari
Martikainen Silja
(ryhmä täynnä)
Mupe 1
ke 16:15-17:15
Ströms A26
Lehtonen Aija
(ryhmä täynnä)
Mupe 1
to 15:00-16:00
Iiris Itäkeskus
Kotilainen Inkeri
Mupe 1
pe 14:45-15:45
Ströms A26
Martikainen Silja
Mupe 2a
ma 15:15-16:15
Ströms A26
Kotilainen Inkeri
(ryhmä täynnä)
Mupe 2a
ti 16:00-17:00
Laajasalo
Ranta-aho Eetu
Mupe 2a
ti 16:30-17:30
Iiris Itäkeskus
Lehtonen Aija
Mupe 2a
ke 15:15-16:15
Ströms A26
Lehtonen Aija
Mupe 2a
ke 16:15-17:15
Vuosaari
Martikainen Silja
Mupe 2a
to 15:15-16:15
Vuosaari
Martikainen Silja
Mupe 2a
pe 15:45-16:45
Ströms A26
Martikainen Silja
Mupe 2j
ma 15:15-16:15
Vuosaari
Martikainen Silja
Mupe 2j
ma 16:15-17:15
Iiris Itäkeskus
Lehtonen Aija
Mupe 2j
ti 17:00-18:00
Laajasalo
Ranta-aho Eetu
Mupe 2j
ti 17:30-18:30
Iiris Itäkeskus
Lehtonen Aija
Mupe 2j
ke 16:00-17:00
Iiris Itäkeskus
Kotilainen Inkeri
Mupe 2j
ke 17:15-18:15
Ströms A26
Lehtonen Aija
Mupe 2j
to 16:15-17:15
Vuosaari
Martikainen Silja
Mupe 3
ma 16:15-17:30
Vuosaari
Martikainen Silja
Mupe 3
ma 16:15-17:30
Ströms A26
Kotilainen Inkeri
Mupe 3
ke 17:00-18:15
Iiris Itäkeskus
Kotilainen Inkeri
(ryhmä täynnä)
Mupe 3
to 16:00-17:15
Iiris Itäkeskus
Kotilainen Inkeri
Mupe 3
pe 17:00-18:15
Ströms A26
Martikainen Silja
(ryhmä täynnä)
Perustaso aikuiset1
ti 18:30-19:30
Iiris Itäkeskus
Lehtonen Aija
Perustaso aikuiset jatkava (pt
ma 19:15-20:15
Ströms A26
Kotilainen Inkeri
kertausryhmä (perustaso 3)
ma 17:15-18:15
Iiris Itäkeskus
Lehtonen Aija
(ryhmä täynnä)
kertausryhmä (opistotaso)
ti 18:30-19:30
Ströms A26
Kotilainen Inkeri
Yl.musiikkitieto pt
ma 17:45-19:15
Ströms A26
Kotilainen Inkeri
(ryhmä täynnä)
Yl.musiikkitieto pt 8M
ti 15:15-16:15
Ströms A12
Tuomela Helena
Yl.musiikkitieto pt
ke 18:30-20:00
Iiris Itäkeskus
Kotilainen Inkeri
Yl.musiikkitieto pt
to 17:45-19:15
Iiris Itäkeskus
Kotilainen Inkeri
Säveltapailu I
ti 17:00-18:30
Ströms A26
Kotilainen Inkeri
(ryhmä täynnä)
Säveltapailu I
ke 17:15-18:45
Vuosaari
Martikainen Silja
Säveltapailu I
pe 18:30-20:00
Ströms A26
Martikainen Silja
Teoria I
ma 18:30-20:00
Iiris Itäkeskus
Lehtonen Aija
Teoria I
ke 18:30-20:00
Ströms A26
Lehtonen Aija
Yl.musiikkitieto I
ke 18:45-20:00
Ströms A11
Klami Markku
(ryhmä täynnä)